Stolní tenisté se zúčastnili několika turnajů

Divišov

 

V sobotu 15. dubna se v Divišově naši hráči Martin Vosátka a Jura a Roman Žydykovi zúčastnili tradičního turnaje o Velikonoční pomlázku. Přihlásilo se 24 hráčů okresu Benešov. Do pěti skupin bylo nalosováno pět hráčů, v jedné pouze 4.

Roman dostal do své skupiny 2. hráče okresu – Dohnala, 6. hráče OP2 – Bělinu, domácího Kuneše a Sedláčka. V prvním zápase proti Bělinovi se Romanovi zadařilo a vyhrál 3:1. V následujícím, velmi těsném utkání s Kunešem se mu nepodařila koncovka a podlehl 2:3. Proti Dohnalovi se Romanovi nedařilo vůbec a prohrál 0:3. Poslední skupinový zápas byl pro našeho svěřence úspěšný, kdy porazil Sedláčka 3:0.

Jura byl přilosován do skupiny k domácímu Pekárkovi, benešovskému Košařovi, Jíšovi z Mrače a ???. Pekárka Jura přehrál 3:0 a s Jíšou těsně podlehl 3:2. Proti Košařovi se mu vůbec nevedlo a tak prohrál 0:3.

Martin hrál ve skupině proti domácímu Lehánovi, kterého porazil 3:1, poté si poradil s Veselým 3:0 a s Vodičkou 3:0. Následně v pavoukovi podlehl 1:3 Štěpánkovi, pokračoval výhrou 3:1 nad Kunešem, prohrou 0:3 s Hazmukou a nakonec těsnou prohrou 2:3 s olbramovickým Bronem.

 

Pyšely

 

Následující týden, 22. dubna, Jura a Roman a Petr Stanovský zavítali na turnaj do Pyšel. Zde bylo přihlášeno 32 hráčů. Všichni byli rozděleni od osmi skupin po čtyřech, kdy dva postupovali do hlavního pavouka a další dva do pavouka útěchy.

Skupiny:

Roman – Strnadová 3:1, Roman – Hazmuka 2:3, Roman – Kovařík 2:3

Jura – Tyller 1:3, Jura – Dohnal 0:3, Jura – Doule 3:0

Petr – Málek 1:3, Petr – Strnad 1:3, Petr – Semerád 1:3

Hlavní pavouk:

Roman – Málek 0:3

Pavouk útěchy:

Jura – Jarolím 2:3, Petr – Vlasák 0:3

Čtyřhry:

Roman / Jarolím – Jura / Málek 1:3 , Jura / Málek – Dohnal / Slavík – 0:3 ,  Petr / Zoul – Štěpánek / Hazmuka 0:3

 

Benešov

 

Poslední dubnovou sobotu se konal turnaj v Benešově. Za náš klub se ho zúčastnili Vosátkovi a Žydykovi. Na turnaj dorazilo 21 hráčů z benešovského okresu. Nejdříve se hrálo ve skupinách a poté se postupovalo do pavouka na 2 porážky. Mezi dvouhrami se také hrály čtyřhry.

Skupiny:

Roman – Vlasák 3:2, Roman – Slavík Z. 3:1, Roman – Nádvorník 2:3, Roman – Povolný 2:3

Jura – Slavík R. 0:3, Jura – Jarolím 3:0, Jura – Martin 3:2, Jura – Srb 1:3

Martin – Slavík R. 1:3, Martin – Jarolím 3:0, Martin – Jura 2:3, Martin – Srb 3:2

Pavouk:

Roman – Vosátka P. 2:1 , Roman – Nádvorník 0:2, Roman – Hausenblas 0:2

Jura – Vosátka P. 2:3, Jura – Veselý 2:1, Jura – Martin 0:2

Martin – Mrázek 3:0, Martin – Betuštiak 0:3, Martin – Jura 2:0, Martin – Málek 2:0, Martin – Hausenblas 0:2

Čtyřhry:

Jura / Roman – Bron / Vlasák 3:1 , Jura / Roman – Mrázek / Veselý 3:0 , Jura / Roman – Šturc / Betuštiak 0:3

Martin / Patrik – Jarolím / Košař 3:0, Martin / Patrik – Hausenblas / ? 1:3

 

Roman Žydyk

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci