Stolní tenisté si připsali 4 výhry a jednu plichtu

Uplynulá dvě kola byla pro naše stolní tenisty velmi úspěšná.

Áčko si doma bez problému poradilo s Petroupimí. Jednalo se o čtvrtou výhru v řadě. Celkem získaných 18 bodů by už mohlo stačit k záchraně v OP1. Zápas v Netvořicích byl odložen na neděli 24.2. 

Béčko pokračuje ve své jízdě k postupu do OP2. Snadno vyhrálo v Úročnici i doma s Heřmaničkami, proti kterým si premiéru v ostředeckých barvách odbyl Dominik Matouš. Náš tým tedy vyhrál všech dosavadních 14 zápasů. Již zítra večer čeká naše hráče v Olbramovicích asi nejdůležitější zápas sezóny. Pokud s místním béčkem, druhým týmem tabulky uspějí, bude kýžený postup velmi blízko.

Céčko díky domácí výhře nad Bystřicí a remíze v Olbramovicích v podstatě již 6 kol před koncem splnilo svůj cíl - záchranu v OP4.

OP1: Sokol Ostředek A - SDH Petroupim A  14:4

OP3: TJ Úročnice A - Sokol Ostředek B  3:15

OP3: Sokol Ostředek B - Sokol Heřmaničky A  15:3

OP4: Sokol Ostředek C - SK Bystřice A 11:7

OP4: SDH Olbramovice C - Sokol Ostředek C  9:9


 

 

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci