• Obec Třebešice
 • Obec Struhařov, Býkovice
 • Rozhledna Špulka
 • Obec Xaverov
 • Obec Všechlapy
 • Obec Vranov
 • Obec Vodslivy
 • Obec Teplýšovice
 • Obec Soběhrdy
 • Obec Psáře
 • Obec Postupice
 • Obec Popovice
 • Obec Petroupim
 • Obec Ostředek, Třemošnice
 • Obec Litichovice
 • Obec Kozmice,Kaplička v Kácově Lhotě
 • Obec Chotýšany
 • Obec Drahňovice, hasičské muzeum
 • Městys Divišov, mateřská škola
 • Městys Český Šternberk
 • Obec Čakov - koupaliště
 • Obec Bílkovice, kamenolom

Stolní tenisté zvládli v minulém týdnu dva zápasy

 

Ostředečtí stolní tenisté sehráli v minulém týdnu dva zápasy. Nejprve ve čtvrtek přivítali v přátelském utkání Pavlovice a hned pátek se pak utkali v rámci OP4 s béčkem Pyšel.

 

Pavlovice, nehrající pravidelnou soutěž, dělaly našemu týmu, který nastoupil ve složení Jana Krejcárková, Petr Stanovský, Martin Vosádka a David Luzum, až nečekaně velké problémy. Naši hráči se radovali z vítězství 8:6, když body zajistili obě čtyřhry a ve dvouhrách Petr Stanovský 3, Jana Krejcárková 2 a Martin Vosádka 1.

 

V pátek čekal na náš celek soupeř jiného kalibru – béčko Pyšel, které dorazilo podle žebříčku úspěšnosti v nejsilnější sestavě. Hosté jasně dominovali a naši dokázali uspět jen v jednom zápase a prohráli 1:17. Vzhledem k vývoji dalších zápasů klesl ostředecký tým až na poslední dvanácté místo. Příští pátek ukončí náš tým první část soutěže utkáním v Petroupimi. V případě úspěchu můžeme soupeře v tabulce přeskočit.

 

Zápis utkání