• Nám. Svatopluka Čecha
  • Zahájení hasických závodů v Postupicích 2016
  • Tradiční velikonoční jarmark v Postupicích
  • Zámek Jemniště
  • Rybník v Lísku
  • Ochotnický divadelní spolek Postupice
  • Kaplička v Čelivě

Dorostenci si pohráli s dívkami Minerva FF

Sokol Ostředek/JAWA Divišov  - Minerva FF 11:1

 

Po dlouhých 11 letech má ostředecký fotbal opět dorostenecký tým (naposledy v sezóně 2004/05) . Sdružený tým s Jawou Divišov zasáhne pod vedením trenéra Bohouše Slabého od září do šestičlenného okresního přeboru.  Soutěž se hraje 4 kolově. Domácí zápasy budou hrát dorostenci v sobotu od 10.15h.

 

Včera sehrál náš nově tvořený tým svůj první přípravný zápas. Za soupeře, resp. soupeřky jim byly dorostenky Minerva FF (2.liga), za kterou pod vedením Martina Nováka, současně působícího jako asistent trenéra Slabého, nastoupilo šest „ostředeckých“ děvčat (N.Holubková,K. Kubíková, K. Horáková, M.Svobodová, Z.Vernerová a K. Procházková). Jednalo se tedy o prestižní zápas, který přilákal poměrně slušnou návštěvu.

 

Ačkoliv to pro řadu hráčů to byla první zkušenost na velkém hřišti, od začátku byla na hřišti znát jasná převaha na straně našich dorostenců, kterým vzhledem k brigádám a dovoleným chyběla řada hráčů, a tak za ně i nastoupil Jirka Svoboda, věkem mladší žák, aby dali kompletní jedenáctku. Utkání se hrálo na tři třetiny po 30 minutách.

 

Naše hráče budou čekat v soutěži daleko obtížnější protivníci, nicméně se jejich hra líbila a viděli jsme i hezké kombinace. V ostředeckém dresu se představili dva hráči o jejichž přestupech se jedná – Matěj Kaszper z SK Oldřichovice a Honza Dvořák (FC Sellier & Bellot Vlašim).

 

Branky: Svoboda 3, Dvořák 3, Fadler 3, Kaszper 2

 

Sestava: Luzum – Bártík, Grešla, Ryšavý, Mistoler – Dvořák, Fadler, Rezek, Pokorný – Svoboda, Kaszper