Ostředečtí hasiči přivezli poháry z Choratic

V sobotu 5. června uspořádal SDH Choratice u příležitosti oslav 110let své existence soutěž v požárním útoku. Přestože se soutěž vlekla, panovala příjemná atmosféra a všichni si užívali sluníčka.

 

Ostředecký sbor vyslal do boje celkem tři družstva, dvě ženská a jedno mužské a domů si přivezl dva poháry z hlavní soutěže - požárního útoku PS12. Doprovodnou soutěž v požárním útoku PS8 Ostředek neobsadil.

 

Ostředecké mužské áčko ve složení František Nerad st., Petr Sadílek, Marek Škvor, Petr Malina, Michal Škvor, Petr Svoboda a ing. Marek Škvor se blýsklo nejrychlejším ostředeckým požárním útokem všech dob. Skvělý čas 25,63s znamenal druhé místo, jen 0,07s za vítěznými Kozmicemi. Ostatních pět soupěřů svými časy výrazně zaostalo a skončilo v poli poražených.

 

 

Ostředecké hasičky obsadili v konkurenci pěti družstev 3. a 4. příčku. Bronzový pohár s časem 36,43s získalo áčko ve složení Blanka Svobodová, Alena Kučerová, Naďa Havlová, Zdeňka Nenáhlová, Lucie Sadílková, Lucie Neradová a Nikola Harčariková.

 

Mžížovská děvčata alias Ostředek B ve složení Pavla Kocábková, Jitka Vobořilová, Hana Kocábková, Radka Holoubková, Klára Svobodová, Zuzana Drožová, Klára Škvorová skončilo na nepopulárním bramborovém místě, když svůj útok dokoničlo v čase 36,59s.

 

Na závěr proběhla netradiční štafeta trojic. Ostřeďáci sestavili společný tým ve složení Lucie Neradová, Radka Holoubková a Petr Sadílek, který s časem 1:47min skončil na 9. místě z 11 zúčastněných.

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci