Ostředecké hasičky vybojovaly pohár na divišovském memoriálu

Ostředecké hasičky přivezly pohár za pěkné šesté místo z již dvacátého ročníku memoriálu Františka Procházky a Václava Chalupeckého v požárním útoku, který se včera konal na plochodrážním stadioně v Divišově. Počasí tentokráte účastníkům přálo, sprchlo jen před začátkem soutěže, jinak svítilo sluníčko, které se občas schovalo za mraky.

Ostředek vyslal do tradičního zářijového zápolení jedno družstvo žen a jedno družstvo mužů. Celkem bylo přítomno 14 týmů žen a 20 družstev mužů.

Jak již bylo uvedeno, pěkného umístnění dosáhly ostředecké hasičky ve složení - Blanka Svobodová, Radka Holubková, Naďa Havlová, Klára Svobodová, Lucie Sadílková, Lucie Neradová a Nikola Harčariková. Jejich druhý útok, o čemž svědčí i dosažený čas 35,12s, byl velmi podařený.

Ostředečtí muži v sestavě - František Nerad st., Petr Sadílek, Jan Schovánek, Petr Malina, Jiří Schovánek, ing. Marek Škvor a Petr Svoboda - skončili na 15.místě s časem 39s z prvního útoku. Stínem jejich vystoupení bylo těžké zranění kotníku Jirky Schovánka při druhém útoku. Všichni přejeme Jirkovi brzké uzdravení.