Vítání občánků

V sobotu 19. září 2015 bylo přivítáno do života naší obce šest nových občánků, kteří se narodili na konci roku 2014 a v letošním roce. Slavnostní vítání se uskutečnilo v salónku místní restaurace za přítomnosti starosty obce Marka Škvora a místostarostky Blanky Svobodové.

Přivítáni byli Míša Měchura, dvojčátka Andělka a Mikulášek Stanovští, Nelinka Škvorová, Vojtík Špalek, všichni z Ostředka, a Adámek Florián z Třemošnice. Malí občánci pojali tuto událost opravdu zodpovědně, vzali si sebou starší sourozence, babičky a dědy a vůbec neplakali.

Děti obdržely od obce Ostředek pamětní list, dárek v podobě porcelánového nádobí a knížku o zvířátkách. Program byl zpestřen přednesem a hrou na flétnu Terezky Škvorové, Danielky Kovářové, Káti a Verunky Svobodových, za což jim velice děkujeme. A dále také děkujeme panu Janu Lukešovi za přípravu salónku a občerstvení. 

 

Veronika Floriánová


  

Foto: Martina Vaňková

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci