SENIOR TAXI MRAČ

Obec Mrač zajišťuje službu SENIOR TAXI. Služba je poskytována seniorům ve věku 75 let a výše, držitelům průkazů ZTP, ZTP/P, případně občanům se sníženou pohyblivostí. Služba je určena občanům přihlášeným k trvalému pobytu v obci Mrač.

K využívání služby SENIOR TAXI MRAČ je třeba vyplnit žádost, která je k dispozici v kanceláři Obecního úřadu Mrač. Po vyplnění žádosti bude vydána průkazka, kterou budete předkládat poskytovateli služby při jednotlivých jízdách.

Senior nebo zdravotně postižený se do kanceláře může dostavit osobně, případně vyslat zmocněnce. Formulář žádosti, jejíž součástí je i plná moc, na požádání doručíme.

V případě, že máte zájem o doručení žádosti a k získání bližších informací, volejte na tel.: 317 779 233, 737 059 112, případně piště na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci