Putování za vínem 2016 vol. II.

 

Putování za vínem

 

V souvislosti s kladnými ohlasy na první konané putování za vínem, které se zúčastnila pouze suita starostů obcí našeho mikroregionu, bych Vás touto cestou rád pozval na další přátelské setkání u vína, které se bude konat v Adámkově vinařství v obci Višňové na Znojemsku.

Odjíždíme v pátek 12. srpna v 16 hodin od fotbalového hřiště v Bílkovicích. Bude přistaven mikrobus Mercedes o kapacitě 19+1 míst. Cesta do Višňového trvá osobním vozem dvě hodiny, Mercedes je sprinter, takže to zvládne obdobnou rychlostí.

V Adámkově vinařství nás budou v půl sedmé čekat vepřová kolena k večeři. Po večeři nás pan Adámek osobně provede svým hospodářstvím, poskytne nám výklad o výrobě vína a skrze rozdané koštovačky nás postupně seznámí se svými víny. Těmi, která nám zachutnají, nás poté bude zásobovat v libovolném množství (!) po libovolně dlouhou dobu (!!).

V penzionu je ubytování celkem pro 38 lidí, přičemž zasedací pořádek bude stanoven po dohodě a zaplacení záloh přihlášenými účastníky.

Penzion BOBULE   - každý pokoj své soc. zařízení

6 pokojů 3 lůžkových

1 pokoj 4 lůžkový

1 pokoj 6 lůžkový

Penzion nad domem  soc. zařízení  na chodbě zvlášť muži a zvlášť ženy

3 pokoje 2 lůžkové

2 pokoje 4 lůžkové

Ráno bude připravena snídaně, přičemž čas odjezdu bude stanoven dohodou všech účastníků přibližně v době po skončení ochutnávky, kdy už i ranní ptáčata budou mít hladinku a budou svolná k jeho oddálení, zatímco zdravé jádro si ještě nezapomene nastavit budík.

Celý výlet bude stát 1 500 Kč na osobu.

Předběžné přihlášky jsou přijímány do 14.7.2016 Milanem Zárubou na 792 236 798 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Webové stránky používají cookies., na web. stránkách běží scripty, které umožní vlastníkovi web. stránek získávat statistická data o uživatelích webu (např. Google Analytics, Facebook Pixel a SKlik). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

  Skrýt tuto informaci