Sezona 2017_18_podzim_ jaro_starší žáci

Tabulky:

Tabulky FAČR

Vlastní tabulky:

Rozpisy_st_zaci.pdf

rozlosovani_st_zaci_P_17.pdf

ucast v utkani.pdf

vstrelene branky.pdf

 

OFS Benešov

Okresní přebor skupina "B" starší žáci 7+1

podzim

1. kolo

 TJ Sokol Postupice - FC Křivsoudov

utkání sehráno v sobotu 4.11.2017 od 9:30 hodin

2:1 (1:1) 

Zpráva z utkání: Krivsoudov_st_zaci_D_17_11_04.pdf

9. kolo

 TJ Slavoj Čerčany/TJ Sokol Nespeky - TJ Sokol Postupice

utkání sehráno v neděli 21.10.2017 od 10:15 hodin

2:5 (1:2) 

Zpráva z utkání: Nespeky_Cercany_st_zaci_V_17_10_21.pdf

8. kolo

  TJ Sokol Postupice - Tělovýchovná jednota Sokol Netvořice

utkání sehráno v neděli 15.10.2017 od 10:30 hodin

 3:7 (2:4)

Zpráva z utkání: Netvorice_st_zaci_D_17_10_15.pdf

Video: Netvořice_stžáci_D_17_10_15

7. kolo

  SK Olbramovice/TJ Vrchotovy Janovice- TJ Sokol Postupice

utkání sehráno v neděli 8.10.2017 od 10:15 hodin

3:2 (1:2) 

Zpráva z utkání: olbramovice_zaci_V_17_10_08.pdf

6. kolo

 TJ Sokol Postupice - TJ Sokol Kondrac/TJ Sokol Miřetice

utkání bude sehráno v neděli 1.10.2017 od 10:30 hodin

 1:2 (1:1)

Zpráva z utkání: Kondrac_Miretice_st_zaci_D_17_10_01.pdf

5. kolo

 Tělovýchovná jednota Sokol Maršovice - TJ Sokol Postupice

utkání sehráno v sobotu 23.9.2017 od 10:15 hodin

1:5 (0:3)

Zpráva z utkání: Marsovice_st_zaci_V_17_09_23.pdf

Video: Marsovice_st_zaci_V_17_09_23

4. kolo

TJ Sokol Postupice - SOKOL CHOTÝŠANY

utkání sehráno v sobotu 17.9.2017 od 10:30 hodin

2:1 (1:1)

Zpráva z utkání: Chotysany_st_zaci_D_17_09_17.pdf

Video: Chotýšany_stžáci_D_17_09_17

3. kolo

Tělovýchovná jednota Sokol Teplýšovice - TJ Sokol Postupice

utkání sehráno v sobotu 9.9.2017 od 10:00

4:8 (2:3)

Zpráva o utkání: Teplysovice_st_zaci_D_17_09_09.pdf

Fotografie: Teplysovice_stzaci_V_17_09_09F

2. kolo

TJ Sokol Postupice - Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek

utkání sehráno v neděli 3.9.2017 od 10:30

10:2 (4:0)

Zpráva o utkání: Ostredek_st_zaci_D_17_09_03.pdf

Sezóna 2016_17_ podzim_jaro_mladší žáci

Ostatní tabulky:

Tabulky souteze_zaci.pdf

strelci_ml_zaci.pdf 

ucast v utkani_ml_zaci.pdf

Ná závěr sezony jedno malé pobavení:

 

 Mistrovská utkání OFS Benešov

okresní soutěž - mladší žáci 7+1

jarní část

11.kolo

TJ Sokol Postupice - Tělovýchovná jednota Sokol Kondrac

utkání odehráno v neděli 28.5.2017 od 10:30 hodin

1:0 (0:0)

Zpráva o utkání: Kondrac_ml_zaci_D_17_05_28.pdf

10.kolo

 Tělovýchovná jednota SVOBODA  Ratměřice-TJ Sokol Postupice

utkání  odehráno v neděli 21.5.2017 od 9:30 hodin

0:3 (0:1)

Zpráva o utkání: Ratmerice_ml_zaci_V_17_05_21.pdf

17.kolo

Tělovýchovná jednota Sokol Maršovice - TJ Sokol  Postupice

utkání odehráno v neděli 14.5.2017 od 10:15 hodin

1:3 (0:1)

Zpráva o utkání: Marsovice_ml_zaci_V_17_05_14.pdf

Video: Maršovice_ml_žáci_V_17_05_14

 16.kolo

 FC Graffin Vlašim „C“  TJ Sokol Postupice

utkání odehráno v sobotu 6.5.2017 od 9:30 hodin

6:0 (1:0)

Zpráva o utkání: Vlasim_C_ml_zaci_V_17_05_06.pdf

18.kolo

TJ Sokol Postupice Fotbalový klub Soběhrdy

utkání odehráno ve středu 3.5.2017 od 17:30 hodin

0:2 (0:0)

Zpráva o utkání: Sobehrdy_ml_zaci_D_17_05_03.pdf

Video: Sobehrdy_ml_zaci_D_17_05_03

15.kolo

 TJ Sokol Postupice - TJ SOKOL Tichonice

utkání odehráno v nrděli 30.4.2017 od 10:30 hodin

8:0 (4:0)

Zpráva o utkání:Tichonice_ml_zaci_D_17_04_30.pdf

Prezentace: Tichonice_ml_zaci_17_04_30

14.kolo

Tělocvičná jednota Sokol Krhanice -  TJ Sokol Postupice

utkání odehráno v sobotu 22.4.2017 od 10:15 hodin

2:4  (0:2)

Zpráva o utkání: Krhanice_ml_zaci_V_17_04_23.pdf

13.kolo

TJ Sokol Postupice - Minerva (mužstvo dívek)

utkání  odehráno v úterý 18.4.2017 od 17:00 hodin

5:1 (1:0)

Zpráva o utkání: Minerva_ml_zakyne_D_17_04_18.pdf

12.kolo

TJ Sokol Postupice 

volno, mužstvo mladších žáku z Neveklova se ze soutěže odhlásilo. 

 

podzimní část

8.kolo

 TJ Sokol Postupice - Tělovýchovná jednota Sokol Maršovice

utkání odehráno v neděli 30.10.2016 od 10:30 hodin

Zpráva o utkání: Marsovice_ml_zaci_D_16_10_30.pdf

Video: Maršovice_D_16_10_30

7.kolo

 TJ Sokol Postupice - FC Graffin Vlašim „C“

utkání odehráno v neděli 23.10.2016 od 10:30 hodin

Zpráva o utkání: Vlasim_C_ml_zaci_D_16_10_15.pdf

6.kolo

 TJ SOKOL Tichonice - TJ Sokol Postupice

utkání odehráno v sobotu 15.10.2016 od 10:15 hodin

Zpráva o utkání: Tichonice_ml_zaci_V_16_10_15.pdf

5.kolo

 TJ Sokol Postupice - Tělocvičná jednota Sokol Krhanice

utkání odehráno v neděli 9.10.2016 od 10:30 hodin

Zpráva o utkání: Krhanice_ml

4.kolo

 Minerva (mužstvo dívek) - TJ Sokol Postupice

utkání odehráno v sobotu 1.10.2016 od 10:15 hodin

Zpráva o utkání: Minerva_ml_zakyne_V_16_10_01.pdf

9.kolo

 Fotbalový klub Soběhrdy - TJ Sokol Postupice

utkání odehráno ve středu 28.9.2016 od 17:00 hodin

Zpráva o utkání: Sobehrdy_ml_zaci_V_16_09_28.pdf

3.kolo

TJ Sokol Postupice 

volno, mužstvo mladších žáku z Neveklova se ze soutěže odhlásilo. 

2.kolo

 Tělovýchovná jednota Sokol Kondrac - TJ Sokol Postupice

utkání odehráno v neděli 18.9.2016 od 10:15 hodin

Zpráva o utkání: Kondrac_ml_zaci_V_16_09_18.pdf

1.kolo

 TJ Sokol Postupice -Tělovýchovná jednota SVOBODA Ratměřice

utkání odehráno v neděli 11.9.2016 od 10:30 hodin

Zpráva o utkání: Ratmerice_ml_zaci_D_16_09_11.pdf